Saat 23:23 Anlamı

Senin Hayatının İlk ve Teki Olduğunu Düşünüyor!

Hayatının ilki ve teki sensin. Saat 23 23 Anlamı şöyle ki ilişkilerde başka birisiyle birşeyler yaşanmış olsa da, karşısındaki insan ona ilki ve teki olduğunu hissettirmesi çok önemlidir.

Saatler 23:23’ü gösteriyor ise, karşınızdaki insan sizi ilk aşkıymışçasına seviyor ve ölene kadar sizinle birlikte olmanın planlarını yapıyor, sizinle birlikte yaşlanmayı düşünüyor demektir.

Hayatının her anını sizinle yaşamak isteyen sevgilinize hissettirdiğiniz duygular o kadar yoğun ki, sizden başkasıyla yapamayacağını çok iyi biliyor ve sizden ayrılmayı bırakın, sizden başkasını hayal bile edemiyor.

Eğer Erkekseniz; Kadınınızı oldukça iyi koruyor ve sahipleniyorsunuz. Gerçek bir erkeksiniz ve kadınınız kolları arasında sizi oldukça güvende ve rahat hissediyor.

Eğer Kadınsanız; Erkeğinize sanki dünya üzerindeki tek kadın sizmişşsiniz gibi hissettiriyorsunuz. 23 23 anlamı der ki oldukça başarılı adımlarla merdivenleri çıkıyor, ilişkinizde doğru yolda olduğunuzu bir kere daha doğruluyorsunuz. Onun da gözü sizden başkasını görmüyor ve başka bir kadınla kendisini hayal bile edemiyor.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Yolda tek başınıza yürürken , yada evde yatağınıza uzanmışken gözünüz saate gider ve saat tam 23.23 gösteriyorsa saat anlamları bakımından çok şanslısın. Hayatında seni kendinin tek Aşkı olarak gören biri var demekti. Hisler her zaman karşılıklı olur. ancak bir erkek gerçekten hislerine güvenerek bir kadını seviyorsa ve bir kadının gözü anlık olarak bu saat dilimin de bakıyorsa, kesinlikle erkek o kadına kesinlikle derin duygularla bağlıdır.

Bu saat o kadar anlam ifade eder ki. akşam saatlerin de kadının aklı erkek arkadaşına gidiyor ve bu sadece anlık olmuyorsa bilin ki onun için değere sahipsin. Saat 23:23 olduğun da Erkek olarak gözleriniz bu saate yakalanıyorsa, mutlu olmalısınız. Mutlu olmalısınız çünkü hayatın da tek olduğunuz bir kadın olacak. En güzel aşkların yaşandığı ve en özel anların bu saat dilimin de takılı kaldığı zamanlarda, erkek veya kadın iki tarafta özel duygularla bağlıdır.

“Saat 23:23 Anlamı” için 128 yanıt

  1. Günün bi çok kısmın da farklı çift gelen saatlere rastlıyorum ve hepsinin de bi çok farklı anlamı var. Bu ne manaaaa pekisii

  2. şimdi ilk başta inanmıyordum ama 3 defa falan diğer saatler doğru çıktı inşallah doğrudur aşk sana benzer ..

  3. güzel şeyler yazmışlar doğru veya yanlış bunu önemsemeyin sadece sevdiğiniz insana çok değer verin ve onunla sonrasını değil sonsuzluğu düşünün sevgiyle aşkla kalın instadan takip edebilirsiniz brkozcn18

  4. insallah dogrudur tam dedigi gibi uzaniyordum ve 23:23e denk geldim insallah geri kalan kismida dogrudur.

  5. Bilmem belikide çok sahipleniyorum ama aynadakine bile gğvenmeyen bir insanın özgürlüğü sevipte serbest ama koruyucu olması ne kadar kolay olabilr diye düşünüyorum….!

  6. Doğru benimki çıktı arkadaşlar hayatımın aşkını buldum aşkım seni çok seviyorumm inanmayanlar salaktır.

  7. Olum ortalık inananlarla kaynıyo, hepsi yalan doğru çıksa bile herşey tevafuklara ibaret tesadüf diye birsey yok ;))))

  8. Ya gizem pardonda ne dpgrusu ama senin icin digru olabilir amq benim icin cooooook zor ya vvalla cunku benim sevgilim yok senin var banada bul belki seven olqbilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir