Saat 23:23

Saat 23:23 AnlamıSenin Hayatının İlk ve Teki Olduğunu Düşünüyor!

Hayatının ilki ve teki sensin. İlişkilerde başka birisiyle birşeyler yaşanmış olsa da, karşısındaki insan ona ilki ve teki olduğunu hissettirmesi çok önemlidir. Daha önce on tane sevgilisi olan birisi bile karşısına çıkacak insanla ilki ve teki olduğunu hissedebilir.

Saatler 23:23’ü gösteriyor ise, karşınızdaki insan sizi ilk aşkıymışçasına seviyor ve ölene kadar sizinle birlikte olmanın planlarını yapıyor, sizinle birlikte yaşlanmayı düşünüyor demektir.

Hayatının her anını sizinle yaşamak isteyen sevgilinize hissettirdiğiniz duygular o kadar yoğun ki, sizden başkasıyla yapamayacağını çok iyi biliyor ve sizden ayrılmayı bırakın, sizden başkasını hayal bile edemiyor.

Eğer Erkekseniz; Kadınınızı oldukça iyi koruyor ve sahipleniyorsunuz. Gerçek bir erkeksiniz ve kadınınız kolları arasında sizi oldukça güvende ve rahat hissediyor.

Eğer Kadınsanız; Erkeğinize sanki dünya üzerindeki tek kadın sizmişşsiniz gibi hissettiriyorsunuz. Oldukça başarılı adımlarla merdivenleri çıkıyor, ilişkinizde doğru yolda olduğunuzu bir kere daha doğruluyorsunuz. Onun da gözü sizden başkasını görmüyor ve başka bir kadınla kendisini hayal bile edemiyor.

Yolda tek başınıza yürürken , yada evde yatağınıza uzanmışken gözünüz saate gider ve saat tam 23.23 gösteriyorsa çok şanslısın. Hayatında seni kendinin tek Aşkı olarak gören biri var demekti. Hisler her zaman karşılıklı olur. ancak bir erkek gerçekten hislerine güvenerek bir kadını seviyorsa ve bir kadının gözü anlık olarak bu saat dilimin de bakıyorsa, kesinlikle erkek o kadına kesinlikle derin duygularla bağlıdır.

Bu saat o kadar anlam ifade eder ki. akşam saatlerin de kadının aklı erkek arkadaşına gidiyor ve bu sadece anlık olmuyorsa bilin ki onun için değere sahipsin. Saat 23.23 olduğun da Erkek olarak gözleriniz bu saate yakalanıyorsa, mutlu olmalısınız. Mutlu olmalısınız çünkü hayatın da tek olduğunuz bir kadın olacak. En güzel aşkların yaşandığı ve en özel anların bu saat dilimin de takılı kaldığı zamanlarda, erkek veya kadın iki tarafta özel duygularla bağlıdır.


Saat 23:23” üzerine 37 yorum

  1. Günün bi çok kısmın da farklı çift gelen saatlere rastlıyorum ve hepsinin de bi çok farklı anlamı var. Bu ne manaaaa pekisii 🤔😏

Yorum yapın