14:14 Anlamı

Evlenme Teklifi Etmeyi Düşünüyor!

Sana şu anda yani gerçek olmayan saat 14 14 anlamı na göre deliler gibi nasıl evlenme teklifi edeceğini düşünüyor!

 

İlerleyen ilişkinizin evlilik kısmı ortada! Karşınızdaki kişi sizinle evlilik planları yapıyor ve muhtemelen yakın bir zamanda size evlenme teklifi edecek! Bu teklifi iyi değerlendirmekte fayda var. Karşınızdaki insandan eminseniz teklifi kabul edin. Çünkü erkeğiniz oldukça tutkulu ve size derinden bağlanmış durumda. Eğer bir erkek evlenmeyi düşünüyorsa, kadınına bağlıdır ve ömrünün sonuna kadar onunla hayaller kuruyor demektir.

Seçici biriyseniz seçeceği yüzüğü oldukça önemsiyor ve seçeceği modele henüz karar verebilmiş değil. Ancak sizi çok iyi tanıdığı için seçeceği yüzük güzel olacaktır, bir süpheniz olmasın!

Kadınlar için bu saatin mükemmel bir değer ve anlamı var. Neden mi? saat 14.14 demek erkek arkadaşınız artık size her şeyi göze alarak “Benimle evlen” diyeceği zamanı gösterir. Kadınların aklı bu saate takılı kalıyor ve her gün yada bazenleri bu saate bakıyorlarsa bilsinler ki sevgililerinden evlenme teklifini yakın zamanda alacaklar. Saat anlamlarını sevenler için anlam yüklü bir saat dilimi. Bu saat dilimi içerisin de kesinlikle zamanın durduğunu hissedin.

Eğer gözleriniz bu saate asılı kalıyor ve saate sürekli bu dilimler içinde bakıyorsanız mutlaka size evlenme teklifi yapacak bir adam var demektir. Bazen hiç bilmediğiniz, tanımadığınız bir kişi de olabilir bu. Çünkü evlenme teklifleri ansızın gelir. Onlardan birini yaşamaya hazır mısınız?

Kadınlar evlenme noktasında artık o zamana geldiklerini düşünüyorlarsa çok sabırsız olurlar. Erkekler bazen bunun bilincinde olamaz. Yada yakın zamanda evlenme teklifi etmek için hazırlanırlar. Kadınlar durup duruken bu zamana takılı kalıyor yada bu saatler de gözleri saate gidiyorlarsa kesinlikle kendilerine evlenme teklifi gelecek demektir.

Bu durum birkaç kez yada sürekli tekrar ediyorsa, en kısa sürede güzel bir yerde ve süpriz bir şekilde evlenme teklifi alacaksınız bunu bilin.

Editörün Yorumu

Ve sonunda oldu… biraz daha sabredersen beklediğin o büyük teklif gelecek. Seninle evlenmek istiyor ve sana evlenme teklif etmeyi düşünüyor. Belki de çoktan hazırlıklara başlanmıştır bile. Birilerinden fikir alıyor olabilir. Belki de sadece kendi düşüncelerine göre bir teklif olacaktır. Nasıl olacak sana nasıl bir yüzük alacak. Nerede ne zaman olacak bir sürü düşünce vardır kafasında. Tatlı bir telaş ve gerçekleşmesini umduğu hayallerin mutluluğu vardır üzerinde. Çok şanslısın çok. Sevdiğin insan senin ile bir ömür paylaşmak istiyor. Her sabah seninle uyumak her günü seninle geçirmek istiyor. Bu harika bir duygu olmalı. İstersen şimdiden gelinlik modellerine bakabilirsin. Düğün nasıl olacak peki? Güzel ama yorucu bir süreç sizi bekliyor. Biraz yorulacak hırpalanacaksınız ama sonunda bir ömür beraber ve mutlu bir hayat geçireceksiniz. Hatta bebekleriniz olacak ve aileniz büyüyecek. Nasıl olursa olsun sonu güzellik ve mutlulukla bitsin inşallah.
NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

“14:14 Anlamı” için 65 yanıt

  1. Hepimiz iyi bir şey çıkacak umuduyla bakıyoruz iyi çıkınca oley felan deyip seviniyoruz kötü çıkınca ne yani buna mı inanacam yalan dolan şeyler diyoruz

  2. Gercek bir ara ayrldk küsmüş tüm arkadaşları toplayıp herkezin önünde teklif yaptı suan 2 haftalık evliyim cok mutluyuz maşallah demeyi unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir