12:12 Anlamı

Seni Ailesine Anlatacak!

Gerçek olmayan saat 12 12 anlamına göre Yakın bir zamanda senden ailesine bahsedecek ve senin özelliklerinle birlikte ailene anlatacak!

 

Ailesine bahsedilen insanlar, size çok fazla değer verildiğini göstermektedir. Ciddi olmayan ve gelecek düşünülmeyen ilişkiler genellikle ailelere açılmazlar.

Ancak karşınızdaki kişi sizi sürekli ailesine anlatıyor ve gelecek hayallerini paylaşıyor. Değer verildiğinizi bilin.

Eğer sizi anlatan bir erkekse: Durum sandığınızdan da güzel. Çünkü erkekler ailesine kolay kolay anlatmazlar. Muthemelen en son dakika evliliğe doğru gittiğinde ailelerin haberi olur. Ancak bir erkek ailesine anlatıyorsa sevdiği kadının çok değerli olduğunu gösterir.

Eğer sizi anlatan bir kadınsa: Sizden oldukça hoşlanıyor ve sizinle birlikte bir yuva kurmanın planları yapılıyor demektir. Ancak erkeğin ailesine anlatması daha üstündür.

Özelikle kadınların en çok sevdiği saat. Bir erkek sizi annesine anlatıyor. Düşünün ne kadar güzel bir durum . Rüyanız da bu tip bir durumu görseniz bile eminiz şaşırsınız. Çünkü bir erkek öyle kolay bir şekilde sizi annesine anlatmaz. Erkekler eğer iş ciddi duruma gelmişse o zaman sizi ailesine anlatır. Ama bir kadın olarak sevgiliniz var ve 12.12 olduğu zaman gözleriniz saate gidiyorsa bilin ki erkek arkadaşınız sizi ailesine kesin anlatacak.

Kadınlar bunu işin en başında yapar zaten. Özellikle kızlar annelerine bir çocukla konuştuklarını belirtir. Ama bazı kadınlar da bunu yapamaz yada yapmak ister. Erkek olarak saatlerin anlamlarına çok dikkat ediyorsan eğer bu saat olduğunda sende bu durumu düşün. Hayatında var olan bir kadın seni annesine yada ailesine anlatıyor demek.

Bazı durumlarda kızlar özellikle deprosyonlara girerler. ” Neden hala beni annesiyle tanıştırmadı, yada neden beni hala ailesine anlatmıyor?” gibi düşüncelerini sürekli beyan ederler. Ama eğer bir kadın olarak saat diliminden bu zamana sıkça denk geliyorsan bil ki artık seni ailesine anlatıyor.

Gözünüz okulun kafesinde, kantinlerde, evde ders çalışırken, arkadaşlarınızla takılırken saat 12.12 oldu mu direkt olarak bakıyorsanız, yakın zamanda onun ailesiyle artık tanışacaksınız.

Editörün Yorumu

Aman Allah’ım hemen alışverişe çıkmalısın. Neden mi? Kısa bir süre sonra bir tanışma yemeğine gidebilirsin de o  yüzden. Seni ailesine anlatmayı düşünüyor ve kısa bir süre sonra bunu gerçekleştirecek. Bunun için sevinmelisin. Bu çok güzel bir durum olsa gerek. Sana değer veriyor ve sen öylesine birisi değilsin onun için. Ailesine anlatmak demek seni hep yanında istediği anlamına gelir. Onun için doğru insan sensin ve artık bunu insanlardan saklamak istemiyor. Ne kadar şanslı olduğunun farkında mısın sen? İnsanlar genelde böyle ilişkiler istiyor ama bulamıyor. Gizli saklı ve kısa süreli ilişkilerden bıkmış durumdalar ve sen belki de doğru insanı buldun. Üstelik durum ciddileşmeye başlıyor. Onun için geçici bir heves olsaydın kesinlikle böyle bir şey düşünmez seni ailesinden saklardı ama o bunu yapmıyor. Tam tersine tüm dünyaya haykırmak istercesine seni ailesiyle tanıştırmak istiyor.
NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

“12:12 Anlamı” için 57 yanıt

  1. Bence bu saatlerin anlamları uydurma ama güzel olan şey Karşındaki sevdiğine bazen dargınken saatler aracılığıyla iletişim kurmak
    Mr. Fire

  2. insanların düşüncelerini değiştiren veya düşünmeye ikna eden bir kurmaca bu saat anlamları ne yani ailesine bahsedecek diyor o insan da acaba öyle mi , bahsettimi gibi düşüncelere kapılıyor insan sevdiğini tanımaz mı bu boş boş kurmacaya takılmayın arkadaşlar kafanızı bu tür gibi olaylara yormayın bence çok saçma bırakın siz onun için birşeyler yapacağıcağınıza böyle araştırmalara giriceğinize içinizdekileri direk yüZüne söyleyin madem bir ciddiyetlik bir gelecek istiyorsunuz hep sorular sorun kapatırsa zaten konuyu bilin ki , düşüncesi halen kafasında oturmamış

  3. Yalan inanmayın şöyle şeylere. İyi niyetinizi kullanıyorlar. Bence iyi niyetinizi suistimal eden insanları yanınıza yaklaştırmayın

  4. Neden se saçma diyen herkes saatlerin anlamlarına bakmış saçmaysa neden bakma gereği duyuluyor ki buna anlam veremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir