Saat 11:11

Sana Süpriz Bir Hediyesi Var!

Şu aralar gizli gizli AVM’ye gidiyor olmalı! Ya da daha önceden gitmiş olabilir. Genellikle hediyeler hafızalarda kalan güzel anıları çağrıştırır. Sana aldığı bir telefon kabı bile basit bir hediye gibi görünse de seni hatırlatacak ufak bir detaydır. Sana yakın bir zamanda güzel bir hediye alacak ve bu seni oldukça mutlu edecek.

Eğer bir kadınsan: Sana alacağı bir çanta, cüzdan ya da basit bir anahtarlık seni oldukça mutlu edebilir. Ancak basit bir çiçekle de karşınıza çıkabilir.

Eğer bir erkeksen: Size gelecek bir saat ya da bir cüzdan seni çok mutlu edecektir.

Ancak ilişkinizin hediyeler üzerine kurulmaması çok önemli. Çok dandik bir hediye bile çok fazla şey çağrıştırmalı.

Hayatınızda biri varsa ondan mutlaka küçük sürprizler beklersiniz. Ama bunun zamanını ve ne zaman, ne şekilde olacağını da bilmek mümkün değil. Saatlerin anlamıyla bu mümkün olabilir. Çünkü saat 11.11 sularında gözlerin zamana dalıyorsa senden iyisi yok. Çünkü en yakın zamanda sevgilin sana mükemmel bir sürpriz yapacak demek.

Bazen bu sevgili de olacak anlamına gelmez. Kardeşiniz, çok yakın bir arkadaşınız ve kankalarınızdan biri de size güzel bir hediye verecek demektir. Bunun için örneğin sevgilim bana hediye almaz, yada o bir odundur, yada of ne zaman sürpriz yapacaksın gibi durumları fazla kafaya takmayın . Saatlerle çok yakından ilgileniyorsan ve anlamlarına dikkat ediyorsan, bu zaman dilimin de mutlaka sana hediye almak için güzel yerlerde dolaşıyor demek.

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Hele ki değer verdiğin birinden en ufak tanesi kadar bir hediye gelse dahi bu mükemmel bir duygu olur. Saat 11.11 oldu mu bunu bir düşün. Senin için en güzel yerleri yada anlamlı yerleri dolaşarak sana sürpriz yapmak isteyen biri var demektir.

Editörün Yorumu

Farkında değilsin ama senin için bir hazırlık var 😉 Sana bir sürpriz yapmak istiyor ve hediye almış. Eğer bu saati gördüysen merak etmeye başlayabilirsin. Acaba ne aldı sana? En heyecanlı kısmı da bu değil mi? Ne aldığını merak etmek ve onu görmek için beklemek… Belki de şuan düşünüyor nelerden hoşlanacağını, yada birilerine sormuş olabilir. Arkadaşların, ailen sonuçda seni daha iyi tanırlar. Nelerden hoşlanabileceğini yada neye ihtiyacın olduğunu daha iyi bilirler. Sana almak istediği hediyeye çoktan karar vermiş ve almış da olabilir tabi ki. Aldığı ne olursa olsun aslında önemli olan seni düşünmesi ve mutlu etmek istemiş olmasıdır. Sana değer veriyor ve yüzünü güldürmek istiyor. Sende kendisinden gelen bir hediye olsun istiyor. Öyle ki sen her baktığında onu hatırlayıp tebessüm edebilesin. Ufacık bir şey bile olsa asıl önemli olanı, sana değer verdiğini göstermiş olacak.
NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Yorumlar 64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz