Saat 08:08

Sana Kahvaltı Teklif Edecek!

Sabah seninle güzel bir kahvaltı etmek için teklifte bulunacak! Güne sevdiğinle başlamak oldukça güzeldir. Kahvaltı teklif eden sevgili, seni sabah uyandığında görmek, seni sürekli karşısında görmek isteyen sevgilidir.

Eğer size kahvaltı teklifi yapıyorsa, bu kişiyi bırakmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü böylesine bir teklif ciddi ilişki yaşamak isteyen insanlar tarafından yapılır. Tek gecelik ya da cinsellik yaşamak isteyen bir kişi işini bitirip bir an önce gitmeyi istemektedir.

Onunla güzel bir kahvaltı hafızalarınızda harika hatıralar yaratacak ve sevginizi pekiştirici bir hareket olacaktır. Bir deniz kenarı ya da kır kahvaltısı şeklinde bir program yapabilir.

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Evet! en güzel anlam ifade eden saatlerinden birine tanık oluyoruz.  Saat tam 08.08 olduğunda sende aniden bu saate bakıyorsan bil ki sana değer veren biri seni güzel bir kahvaltıya çıkarak. Son derece özel bir saat anlamı. Erkekler sevdiği birine küçük sürprizler yapmayı severler. Ama bunu pek de kolay yapmaz yada belli ederek yapmazlar.

Sevgiliniz var ve sizinde durup dururken , ani bir şekilde saate gözleriniz gidiyor ve bu zaman dilimin de bakıyorsanız erkek arkadaşınız size kahvaltı ısmarlamak içi gün sayıyor. Ama bunun için biraz daha beklemen lazım. Çünkü saat diliminden birkaç gün yada hafta geçtiği zaman bu olay gerçekleşecek demek.

Erkek yada bayanlar bir birlerine kahvaltı ısmarlamak, güzel bir sabah mükemmel bir manzara eşliğinde sohbet ederek kahvaltı yapmak için gün arar . Ama iki tarafından bu durumdan haberi olmaz. Lakin, eğer saat anlamlarını merak ediyor yada anlamsız bir şekilde gözleriniz saate gidiyorsa bu duruma sevinin. Çünkü sizin için en kral yerde en muhteşem kahvaltıyı ısmarlayacak bir adam var demek. Yada bir bayan var demek.

Editörün Yorumu

Günün ilk saatlerini seninle geçirmek ve güne seninle başlamak istiyor. Kahvaltıdan ne olacak ki deme sakın. Hafife alınacak önemsenmeyecek bir teklif değil bu. Bundan güzel bir şey var mı? Eminim sende güne onunla başlamaya can atıyosundur. İş güç telaşından önce sevdiğinle geçirilecek bir saat çok iyi gelecektir ikinize de. Sohbet ve sıcacık çay eşliğinde birbirinizi daha da iyi tanımak, anlamak ve güne daha güvenle başlamak güzel olacaktır. Onun sana karşı olan ciddiyetini gördükçe ileriye dönük hayaller ve planlar yapmaya başlayabilirsin. Kimse bir daha görmek istemeyeceği insanı kahvaltıya çağırmaz. Şimdi sen evden kahvaltı yapmadan çık ve sana teklif etmesini bekle. Sonrada bu enfes kahvaltının ve ona doyasıya bakabilme şansının tadını çıkar. Eğer ondan hoşlanıyorsan sende ona karşı iyi şeyler hissettiğini fark ettir ki kendisine güveni gelsin ve önünüzde ki engeller kalkmaya başlasın.

Yorumlar 24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz