07:07 Anlamı

Senden Çocuk Yapmak İstiyor!

Saat 07 07 anlamı için: Şu an en çok istediği şey bir çocuk! Sana benzeyen çocuk istiyor. Tabi ki gerçek değil bu anlamlar.

 

Muhtemelen dışarıda gördüğü, pusette sevimli bir çocuk gördüğünde aklına gelen kişi sensin! Seninle varlığını ve soyunu devam etmek istiyor. Babası ya da annesi olması istenen kişiler şanslıdırlar çünkü bir birey, kolay kolay bir başkasıyla çocuk yapma fikrine sıcak bakmayacaktır.

Eğer bir erkekseniz: Karşınızdaki kadın sizde çok etkilenmiş ve sizi hayatının erkeği olarak görmekte. İyi bir baba olup olamayacağınızı tartmanız gerekiyor.  Gelirinizi, işinizi ve evliliğinizi buna göre ayarlamanız şart. Çocuk yapmak kolay değil, ancak size baba gözüyle bakan bir kadını bırakmamanız ve hayatınızın sonuna kadar sevmeniz çok önemli. Sizinle çok ciddi düşünen bir kadın var karşınızda!

NOT: Bu anlamların zerre kadar gerçeklik payı yoktur. Fal ve bu tip şeylere inanmak doğru değildir. Eğer denk geldi ise de TESADÜFTÜR ..

Eğer bir kadınsanız: Erkeğinizin doğru kişi olup olmadığını tartmalısınız. Erkekler de kolay kolay; “İşte bu kadın benim çocuğumun annesi olacak!” diyemez. Her kadına bunu söyleyemez. Eğer onu, bunları düşünecek noktaya getirmişseniz, ilişkiniz oldukça ciddi bir noktaya gelmiş durumdadır. Lütfen bunu iyi değerlendirin ve karşınızdaki erkeği kaçırmamaya bakın!

Eşinizden çocuğunuzun olması bu hayatta anlam yükü en derin olan bir duygudur. Bir kadın olarak erkeğin ne istediğine dair tam bir bilgi almakta zorlanırsınız. Ancak saat dilimi olan 07.07 size bunu veriyor. Bazen kadınlar saatlerin anlamlarını çok merak eder. Bu nedenle de saat olarak 07.07 sularında gözler gidiyor ve aklınıza sevgiliniz geliyorsa mutlu olun. Çünkü sizden bir çocuk yapmak isteyecek.

Bunu sadece erkekler düşünmez. Kadınlar da sevdiği erkekten çocuğu olmasını ister. Işte bu durumlar da erkekler de saat üzerinden bunu anlayabilir. Hisleri kuvvetli olan ve özellikle saat 07.07 olduğu zaman kolunuzdaki saate bakıyorsanız , sevgiliniz yada eşiniz sizden çocuk yapmanızı isteyecek.

Saat anlamları arasında belki de en manidar saat dilimi. Ama bu saat dilimine çok nadir takılı kalabilirsiniz . Yada aklınızda bu saate çok az sürede takılabilir. Ama eğer özellikle bu zaman sularında aklınızda ona gidiyorsa çocuk yapma zamanı geliyor demektir.

 

Editörün Yorumu

Muhtemelen evlisiniz yada evlilik yolunda ilerliyorsunuz. Çocuk hayali varsa şanslısınız çünkü çiftler her zaman çocuk sahibi olmak istemeyebilir. Karşısındaki insana olan güvenle ilgili bir durum ve bu gösteriyor ki senin onun bebeğine iyi bir anne yada baba olabileceğini düşünüyor. Bu çok güzel ve harika bir durum. Karşılıklı sevgi saygı gördüğünüz birisinden bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygusu diyebilirim. Kendini bir düşün herkesten bebek sahibi olmak ister misin yoksa güvendiğin bunu hak edecek bir insan mı istersin? İşte o senin doğru insan olduğunu düşünüyor. Kendinden bir parça olan yavrusunun seninde yavrun ve parçan olmasını istiyor. Eğer henüz hazır değilsen sakın kızma, bunun hemen olması gerekmez. Belki zamanla bu fikir sana da hoş gelmeye başlayabilir ve ailenizin yeni üyesi için hazırlıklar başlar. Sizden bir parçanın aileye katılması yuvanızın şenlenmesini ve hareketlenmesini sağlayacaktır.

“07:07 Anlamı” için 17 yanıt

  1. Lan daha.15 yasindayim olmayan sevgilimle buluşmaya gitcem simdi 😀 EVLENMEDEN OLMAZ 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir